Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

15 грудня у рамках інтерактиву "U-KINO" відбудеться "круглий стіл" на тему: "Сучасна профорієнтація: вимоги та можливості"

15 грудня у рамках проведення дводенного інтерактиву “U-KINO” відбудеться “круглий стіл”  на тему: “Сучасна профорієнтація: вимоги та можливості” (Зала  2).

Організатори: Міністерство інформаційної політики України, Громадська організація “ГЕРОЇ.ЮЕЙ”.

Учасники: Олена Добржанська, модератор, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Ярослав Пілунський, ініціатор проекту “Жовтий автобус”, український кінооператор. 

До діалогу запрошено: представників Міністерства інформаційної політики, працівників Міністерства освіти і науки України, вищих навчальних закладів, технікумів, шкіл, представників освітніх проектів,  мистецьких кіл, бізнесу, громадських організацій і засобів масової інформації та комунікації.

Коротко. Захід має на меті пошук ефективного алгоритму взаємодії між освітніми закладами, державними структурами, громадськими організаціями, приватними компаніями, населенням та міжнародними інституціями для створення нових моделей сучасної профорієнтації у сфері візуальних комунікацій. Під час обговорення буде презентовано  волонтерський культурно-освітній проект “Жовтий автобус”. 

Довідково. Захід відбудеться за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 Питання до обговорення:

 -медіапедагогіка: від теорії до практики; 

-розвиток творчих здібностей у школярів як профорієнтаційна робота в галузі візуальних комунікацій;

-здобуття навичок творчих професій у вищих навчальних закладах;

-національний кінематограф як джерело смислових форм;

-роль освіти у вихованні свідомого громадянина.

Організаційний комітет: тел.: (067) 983-45-92 (Яна Южаніна) або  email: [email protected]

Акредитація для ЗМІ обов’язкова за тел.:

(067) 406-24-54 (Олеся Гончар) або email: [email protected]