Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

15 грудня відбудеться презентація освітньої мультимедійної платформи з вивчення кримськотатарської мови для дітей

15 грудня о 16:30 в Укрінформі (зала 1) відбудеться презентація платформи з вивчення кримськотатарської мови для дітей «BÜLBÜL» («Соловей»). Організатор – Міністерство культури та інформаційної політики.

Учасники:

Тарас Шевченко – заступник Міністра культури та інформаційної політики;

Фатіма Османова – керівниця проєкту;

Джемілє Сулейманова – редакторка сайту.

Модератор: Валентина Аксьонова-Поворозник.

«BÜLBÜL» («Соловей») – освітня мультимедійна платформа з вивчення кримськотатарської мови для дітей від 0 до 5 років. Вона створена на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики продакшин-студією «FeelCan production».

Команда «BÜLBÜL» створила цілком нові, ще не демонстровані на екранах чи в мережі, анімаційні мультфільми кримськотатарською мовою з оригінальними образами та авторською музикою, а також методичні матеріали з вивчення кримськотатарської мови, які стануть у нагоді батькам.

Контент проєкту може бути використаний у роботі з дітьми різних вікових груп (від 0 до 3; від 3 до 5 років), у дитячих садочках, в освітніх центрах, у школах та онлайн-курсах.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена. 

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масці. Дотримання дистанції 1,5 м.