Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

17 квітня у Острозі відбудуться зустрічі зі студентами у рамках проекту МІП «Бранці Кремля»

17 квітня 2019 року у м. Острог відбудуться зустрічі студентів місцевих закладів освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Участь у заходах також візьме Державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.

Зустріч пройде у Острозькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. Початок – о 11:00, актова зала (проспект Незалежності, 62).

Також В. Жемчугов зустрінеться зі студентами Острозького вищого професійного училища. Початок – о 15:30, актова зала (вул. Татарська, 122А).

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.