Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

18 годин поспіль в ефірі радіо "Культура" звучатиме "мобілізаційна" поезія Шевченка

9 березня в прямому ефірі каналу Українського радіо «Культура» з 6 ранку до півночі пройде Національний  радіомарафон  «Борітеся – поборете! Шевченко мобілізує», приурочений до річниці з дня народження видатного Кобзаря.  Ініціатором проведення виступило Міністерство культури України спільно з Державним комітететом телебачення і радіомовлення України.

У день народження Кобзаря в Київському будинку звукозапису пройде багатогодинний марафон, в якому поезію Шевченка декламуватимуть командири та бійці підрозділів Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України, працівники МВС, які забезпечують виконання завдань з відновлення територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції, а також керівники Української держави, урядовці, політики, діячі науки, культури, волонтери, представники громадськості.

Цьогорічний ювілей Шевченка традиційно та символічно збігся з низкою доленосних і трагічних подій в історії українського народу, тож даний захід спрямований передати силу, патріотизм та незламність бойового духу нації.