Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

19 грудня в Києві відбудеться стратсесія «Якою має бути мистецька освіта майбутнього?»

19 грудня 2019р. об 11-00 у Мистецькому Арсеналі розпочнеться стратегічна сесія «Якою має бути мистецька освіта майбутнього?» за участі Ірини Подоляк, заступниці міністра культури, молоді та спорту. Організатор заходу – МКМС. Участь у заході візьмуть мистецькі експерти, професійні викладачі мистецьких закладів освіти та представники громадських організацій.

Детальніше про захід – на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/510980119502057/

Контактна особа для акредитації +380677114433 Голєнкова Ольга.

Коротко про стратегічну сесію «Якою має бути мистецька освіта майбутнього?»

У рамках реформи мистецької освіти в Україні Міністерство культури, молоді та спорту проводить стратегічну сесію. Мета – чесно і відкрито поговорити про те, якою в нашій державі має бути мистецька освіта майбутнього.

Про основні принципи роботи міністерства розкаже Ірина Подоляк, заступниця міністра культури, молоді та спорту. Під час події заплановано панельні дискусії (11:00 – 13:00) та робота в групах під час фасилітованої сесії (14:00 – 19:00) за участі всіх зацікавлених сторін мистецької освіти – фахової спільноти викладачів та директорів мистецьких шкіл, батьків, професійних асоціацій та громадських організацій, представників департаментів культури місцевих органів самоврядування та професійних митців. Під час стратегічної сесії заплановано підняти питання:
– Які принципи мають лягти в основу мистецької освіти майбутнього?
– Як зберегти всі найкращі надбання української мистецької освіти і залучити найкращі ефективні рішення зі світового досвіду?
– Про яку мистецьку школу мріють українські батьки?
– Якої мистецької школи потребує професійний ринок України та світу?

Під час панельних дискусій «Про яку мистецьку освіту ми мріємо? Суспільний запит» та «Мистецькі школи як культурні осередки громад: від мрії до дії» представники різних стейкхолдерів спробують знайти спільне бачення майбутнього мистецької освіти. Серед учасників дискусії: представники МКМС, Асоціації міст України, ГО «БАТЬКИ SOS», музиканти, культурологи, арт-менеджери, викладачі.

З усіх питань щодо преси просимо звертатися до Голєнкової Ольги за тел. +380677114433.