Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

19 і 20 листопада у Національному музеї Голодомору-геноциду відбудеться вистава «SИN» за оповіданням Валер’яна Підмогильного

19 і 20 листопада о 14.00 в Києві, до Дня пам`яті жертв Голодомору, Національний музей Голодомору-геноциду і театральна майстерня «ПОГLЯD», запрошують на прем`єру вистави «SИN» за однойменним оповіданням Валер`яна Підмогильного. Режисери вистави: Єгор Водяхін та Христина Шелудько. Участь у постановці візьме Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка».

Оповідання «Син» було написано Валер`яном Підмогильним у 1923 році. В його основі лежать події першого масового штучного голоду 1921-1923 років, організованого більшовицькою Росією у 1921-1923 роках, коли через неврожай на Кубані та Поволжі, спричинений посухою, більшість українського зерна вилучили й вивезли в Росію. Письменник описав те, як випробування голодом впливає на людську свідомість, як інстинкти переважають над мораллю, а байдужість над милосердям.

Оповідання виходило як у збірниках «Нова громада», «Бібліотека селянина», так і окремим виданням накладом у 20 000 примірників. У автобіографічних нотатках письменник вважав його одним зі своїх найкращих творів. 

Нагадаємо, 3 листопада минуло 85 років з дня розстрілу письменника в урочищі Сандармох на Соловках.

Місце проведення: Зала пам`яті Національного музею Голодомору-геноциду за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 3.

Вхід: вільний, за обов’язковою попередньою реєстрацією та підтвердженням, оскільки кількість учасників обмежена: https://forms.gle/cTER8WcXZY3Er52m7

Вікові обмеження: від 14 років.

У випадку повітряної тривоги вистава буде призупинена, а глядачі повинні будуть пройти до найближчого укриття – підземний перехід на площі Слави.

Додаткова інформація: [email protected], +380997609726 – Ольга Юрчук, комунікаційниця Музею.