Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

19 січня відбудеться прес-тур на локацію зйомок художнього фільму "Крути 1918"

19 січня за участі державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка відбудеться прес-тур на локацію зйомок художнього фільму “Крути 1918”.

Представники ЗМІ стануть свідками зйомок однієї з  батальних сцен фільму, матимуть змогу взяти коментарі у творчої групи та поспілкуватися з акторами.

Фільм  представить творча група у складі: режисер Олексій Шапарєв, продюсер Андрій Корнієнко, автор сценарію Костянтин Коновалов, актори Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка.

Учасники: Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України; Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Євген Нищук, Міністр культури України; Пилип Іллєнко, Голова Державного агентства України з питань кіно.

Про фільм. Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі  боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Для участі в заході потрібно до 17:00 18 січня надіслати заявку до Вікторії Мурованої [email protected]  

Буде організовано трансфер з Києва.

Контакт для ЗМІ

Вікторія Мурована

PR- координатор

B&H Film Distribution

[email protected]

+38 044 490 70 66