Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

19 жовтня відбудеться прес-конференція «Успішні сторінки інформаційної боротьби з російським агресором в часи Визвольних Змагань 1917-1921»

19 жовтня 2018 року об 11:00 у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему «Успішні сторінки інформаційної боротьби з російським агресором в часи Визвольних Змагань 1917-1921 (до 130-річчя з дня народження видатного борця за незалежність України Іларіона Косенка)».

В рамках прес-конференції відбудеться презентація книжки вибраних статей І. Косенка та матеріалів про його життя та діяльність “У вирі інформаційної боротьби”, також, буде акцентовано увагу на успішних сторінках інформаційної боротьби з російським агресором в часи Визвольних Змагань 1917 – 1921 та після їх поразки.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Юрій Косенко, голова правління ГО “Українська Ініціатива”; Ольга Тимчишин, заступник голови ГО “Українська Ініціатива”; Григорій Герасименко, голова Ічнянської районної ради; Віктор Литвінов, керівник сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України.

Коротко. У 1918 році з’явилося Міністерство преси (інформації) та пропаганди УНР. Незважаючи на значні прорахунки й недоліки в роботі цього відомства, у 1919 – 1920 було досягнуто низки успіхів у сфері інформаційної протидії російській агресії проти молодої української держави. Одним з організаторів інформаційної боротьби був заступник міністра інформації та пропаганди УНР, згодом міністр пошт і телеграфів УНР та один з визначних керівників української діаспори у Франції Іларіон Федорович Косенко (1888 – 1950).