Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

2 листопада відбудеться оголошення переможців національного тесту з медіаграмотності

Сьогодні, 2 листопада, о 18:30 Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» презентує підсумки національного тесту з медіаграмотності, а також оголосить переможців.

27 жовтня в рамках Глобального тижня медіаграмотності, який відзначали у всьому світі 24 – 30 жовтня, відбувся національний тест, у якому взяли участь 32 586 учасників, а 17 555 українців його повністю пройшли. 

Хто ж отримав найвищі бали? Які питання були найскладніші, а які учасники пройшли без перешкод?

Презентацію результатів можна подивитися на Facebook сторінках Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності, Міністерства культури та інформаційної політики, Мріємо та діємо, IREX in Ukraine. Просто заходьте у визначений час на одну з них.

Під час презентації розкажуть:

  • який регіон найбільш активно проходив тест;

  • скільки українців виявилися гуру медіаграмотності, а скільки ще тільки починають свій шлях в цьому напрямку;

  • які завдання були найскладнішими, а з якими впоралася більшість учасників.

Також команда проєкту дасть рекомендації для покращення медіаграмотності під час війни та розіграє обіцяні подарунки. Сертифікати всім учасникам надійдуть протягом цього тижня.

Національний тест з медіаграмотності проводив Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» разом з програмою USAID Мріємо та діємо та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які втілюються IREX in Ukraine за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Посольства Великої Британії в Україні та Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Партнером події також є Міністерство молоді та спорту України. Інформаційний партнер – Посольство Королівства Швеція у Києві.