Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

20 травня відбудеться вебінар ЄС-НАТО-Україна «Протидіємо дезінформації в Україні разом: Яка в цьому роль для ЄС та НАТО?»

20 травня 2021 року о 16-00 Представництво ЄС в Україні, спільно з Центром інформації та документації NATO в Україні проводять багатосторонній вебінар ЄС-НАТО-Україна «Протидіємо дезінформації в Україні разом: Яка в цьому роль для ЄС та НАТО?».

Організатори: Представництво ЄС в Україні, спільно з Центром інформації та документації NATO в Україні.

Учасники: Тарас Шевченко – заступник міністра культури та інформаційної політики України; Олівер Рентшлер – директор Директорату міжвідомчих відносин, координації політики та публічної дипломатії, Європейської служби зовнішньої дії; Ї. В. Байба Браже – помічниця Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії; Кармен Ромеро – заступниця помічника Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії; Катаріна Матернову – заступниця Генерального директора Директорату з питань добросусідства та розширення Єврокомісії; Любов Цибульська – голова Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України; Пасі Еронен – старший науковий співробітник Секретаріату Комітету з безпеки Фінляндії; Ніна Янкович – наукова співробітниця Центру Вільсона (США); Олександра Цехановська – голова Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіа-центру; Наталя Гуменюк – засновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу.

У програмі вебінару заплановані дискусії на цілу низку актуальних тем, починаючи від тактик та інструментів інформаційної війни та закінчуючи стійкістю України до дезінформації та її реакцією на зловмисне стороннє втручання. Основні акценти будуть зроблені на потребах України в цьому напрямку, а також на найкращих практиках, якими можуть поділитися як ЄС, так і НАТО.

Теми, які будуть обговоренні під час багатостороннього вебінару ЄС-НАТО-Україна:

  • Що таке зловмисне стороннє втручання?
  • Які тактики та засоби інформаційної війни є найшкідливішими?
  • Які існують найефективніші способи захисту від них?
  • Як ЄС / НАТО можуть посилити стійкість України до дезінформації?
  • Яка роль влади, громадського сектору та міжнародних інституцій в розбудові спроможності держави в цьому напрямку?
  • Чи можуть Україна та держави-члени ЄС / НАТО вчитися один в одного та взаємодіяти?

Вебінар транслюватиметься наживо на платформах Zoom та Facebook.

Під час вебінару запланований синхранний переклад з англійської на українську мову.

Учасники вебінару матимуть можливість за допомогою чату взяти участь в онлайн-обговоренні, задати запитання спікерам, поспілкуватися з іншими учасниками.

Щоб приєднатися до відкритої розмови з офіційними представниками та експертами, реєструйтеся за посиланням.