Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

21-22 травня відбудуться зустрічі зі студентами м. Чернівці у рамках проекту МІП «Бранці Кремля»

21-22 травня 2019 року у м. Чернівці відбудуться зустрічі студентів місцевих закладів освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Участь у заходах також візьме Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

21 травня зустріч пройде  в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за адресою: вул. Коцюбинського, 2. Початок – о 14:00.

Перед цим, об 11:00 запланована прес-конференція для місцевих ЗМІ у Чернівецькій обласній державній адміністрації (вул. Грушевського, 1).

Також 22 травня о 10:00 пройде зустріч в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету за адресою – Центральна площа, 7 і о 15:00 в Буковинському державному медичному університеті за адресою – вул. Федьковича, 15

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Наприкінці учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.