Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

21 серпня Фестиваль Український бренд "Етніка" покаже, наскільки сучасними можуть бути народні художні промисли

21 серпня о 10-00 на подвір’ї Національного музею історії України вперше почне роботу Фестиваль Український бренд “Етніка”, що збере найкращих майстрів народних художніх промислів з усієї України.

Захід приурочено до 30-річчя незалежності України.

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької; проєкт Made in Ukraine; Офіс з розвитку креативних індустрій під патронатом порталу JetSetter.ua.

47 носіїв унікальних традиційних технік представлять свої роботи: автентичні й водночас актуальні для молодих українців. На відміну від багатьох західних країн, в Україні збереглися носії автентичної культури.

На «ЕТНІЦІ» у майстрів будуть власні зони, де вони проведуть майстер-класи і ознайомлять гостей зі своєю творчістю. Амбасадорами фестивалю стали 12 медійних персон та інфлюенсерів, в кожен з яких представляє окремий вид промислів — від різьбярства до кераміки та гутництва.

У спецпроєкті беруть участь артисти Саша Заріцька (гурт KAZKA), гурт Go_A, Аліна Паш, Дзідзьо, дизайнерки Катя Сільченко та Ліля Літковська, прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, олімпійська призерка Дар’я Білодід, телеведучі Катерина Осадча і Руслан Сенічкін та інші відомі люди.

Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 2.

Увага!!! Представники ЗМІ можуть відвідати відкриття заходу 20 серпня о 19.00. Кількість місць для ЗМІ обмежена.

Акредитація до 17-00 19 серпня за ФОРМОЮ: