Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

22 лютого відбудеться акція “Сіль України. День солідарності з нескореним Кримом”

22 лютого 2020 року, в суботу, о 16.00 у Кримському Домі в Києві відбудеться акція “Сіль України. День солідарності з нескореним Кримом”, у рамках якої запланована низка правозахисних та мистецьких подій, пов’язаних із шостою річницею окупації Криму Росією.

Акція включатиме в себе низку подій:

  • Дискусію “Протиотрута від зневіри.
  • Уроки сучасної історії Криму” заучасті Мустафи Джемілєва, Севгіль Мусаєвої, Османа Пашаєва, Аліма Алієва та Ольги Духніч.
  • Учасники розмови обговорять, чому навчили та що проявили шість років анексії Криму, дискустуватимуть про силу та солідарність, підтримку та стратегії подальших дій.
  • “Хроніка реверсивних подій” Фотовиставка журналіста Тараса Ібрагімова. Останні чотири роки до заборони на в’їзд від ФСБ журналіст висвітлював політично мотивовані судові процеси проти кримських татар та українців на півострові. Фото Тараса – це хроніка людських історій які потрапили під переслідування за свою позицію.
  • Театральний перформанс «Окупація свободи». Студенти-актори КНУКіМ відтворять атмосферу півострова за останні шість років. В основі перформансу – не лише кримська поезія, монологи політв’язня, але і звіти правозахисних організацій. «Окупація Свободи» – це перформанс про Крим, тортури, арешти, та свободу слова в умовах окупації. 

Організатори: Кримський Дім, Центр громадянських свобод, Український ПЕН, Крим SOS та Крим.Реалії.

Місце проведення: м. Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 9, Кримський Дім.

НАПЕРЕДОДНІ АКЦІЇ, 21 ЛЮТОГО, ОБ 11.00 У ПРЕСЦЕНТРІ “УКРІНФОРМУ” ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ ЗА УЧАСТІ ОРГАНІЗАТОРІВ АКЦІЇ.