Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

22 лютого відбудеться зустріч В. Жемчугова зі студентами КПІ імені Ігоря Сікорського

22 лютого 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Початок – о 10:25, аудиторія 5 (корпус №8, вул. Академіка Янгеля, 1/37).

Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.