Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

22 серпня відбудеться презентація проєкту з відновлення культурної спадщини України, пошкодженої під час війни, – «Збережіть українську культуру»

22 серпня об 11:00 в Медіа центрі Україна – Укрінформ відбудеться презентація проєкту з відновлення та збереження культурної спадщини  країни «Збережіть українську культуру» (Cultural Patronage) 

Проєкт «Збережіть українську культуру» – це спільна ініціатива Міністерства культури та інформаційної політики України та телеком-оператора Vodafone Україна, спрямована на залучення благодійних коштів для відбудови пам’яток культурної спадщини в Україні, які постраждали під час війни.

Станом на сьогодні від обстрілів ворога постраждало більше, ніж 460 культурних об’єктів. Відтак головна мета проєкту – залучити меценатів, донорів та представників іноземних урядів, щоб зібрати понад 470 мільйонів гривень для відбудови 15 пам’яток української культури. 

Спікери: 

  • Анастасія Бондар, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

  • Ольга Дейнега, директорка з корпоративного управління і контролю, Vodafone  Україна

Формат заходу – офлайн.

Окрім того, захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16