Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

23-24 вересня пройде V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна»

23-24 вересня 2021 року відбудеться V щорічний міжнародний форум «Креативна Україна», організований Міністерством культури та інформаційної політики України.

Темою форуму стане переоснащення креативних індустрій, тобто пошук нових інструментів і зміна звичних налаштувань заради збалансованого розвитку. Після пандемії неможливо повернутися до старих практик: креативний бізнес і державна політика потребують нових форматів.

Міністр Олександр Ткаченко зазначає: «Цьогоріч форум «Креативна Україна» проводимо вже вп’яте. На ньому осмислимо шлях, який пройшли креативні індустрії від екзотичної новинки до визнаного сектору економіки. І скільки роботи ще попереду. Під час форуму презентуємо напрацювання зі Стратегії розвитку креативних індустрій, діяльність Ради з розвитку креативної економіки, а також нові форми роботи креативних індустрій у постковідну добу. Адже криза змінила не тільки звичні практики бізнесу, а й підходи державної політики».

Символічно, що ювілейний форум відбувається в Міжнародний рік креативної економіки для сталого розвитку, проголошений ООН. Світові аналітичні центри зауважують, що економічний поступ після пандемії не буде успішним без нових за змістом і формою інструментів. Сталість, послідовність і довгостроковість є запорукою ефективного планування.

Серед гостей та учасників форуму очікуються українські віце-прем’єр-міністри, міністри культури Швеції та Туреччини, британський експерт Том Флемінг, експертка Єврокомісії Сільвія Аман, українські та закордонні креативні підприємці. До того ж на заході планують виступ українські фіналісти Всесвітньої олімпіади з креативності Destination Imagination.

Формат заходу впродовж двох днів передбачає панельні дискусії високого експертного та політичного рівня, а також секторальні модулі з кіно, моди, маркетингу, концертної та музичної індустрії, книговидання, дизайну, народних художніх промислів.

У 2021 році «Креативна Україна» відбудеться у гібридному форматі (онлайн + офлайн). Реєстрація на захід доступна за посиланням, кількість місць обмежена. З локації Kooperativ вестиметься онлайн-трансляція події.

Форум організовано з дотриманням карантинних вимог. Кількість людей на локації буде обмежено відповідно до урядових протиепідемічних заходів, установлених на дату проведення події.

Міжнародний форум «Креативна Україна» 2021 проводить Міністерство культури та інформаційної політики України за підтримки програм USAID «Конкурентоспроможна економіка України» і «Трансформація комунікацій».

Сайт форуму: http://creativeukraine.org.ua

Сторінка Facebook: fb.com/CreativeUkraine