Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

23 липня у Національному музеї народної архітектури та побуту пройде Свято українського хліба

23 липня 2022 року о 13:00 у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться Свято українського хліба. Захід приурочений до Дня Української Державності, який відзначається 28 липня.

Свято є культурно-мистецькою подією з освітньо-просвітницькою складовою та має на меті висвітлити розвиток українського суспільства через хліборобство та хліборобські традиції.

Розпочнеться дійство із екскурсії про хліборобські традиції «Від поля до столу», яка познайомить відвідувачів зі світоглядом та побутом наших предків-землеробів.

В рамках заходу буде створено декілька інтерактивних локацій, де відвідувачі зможуть побачити та взяти активну участь у відтворенні давнього обряду «обжинок», молотінні снопів, меленні зерна на борошно та випіканні хліба. Кожна дія відбуватиметься згідно давніх українських традицій.

У цей день працюватиме виставка традиційного хліборобського реманенту «Кожен буде жати, що посіяв», де відвідувачі зможуть дізнатись багато цікавого про благородну працю землеробів.

Однією з головних подій стане випікання хліба у відкритій печі на локації «Пролісок» від «Хатинки пекаря». Тут відвідувачі зможуть долучитися до магічного дійства приготування свіжовипеченого хліба та приєднатися до дегустації хліба з цьогорічним медом.