Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

23 серпня Одеська кіностудія представить альманах фільмів-переможців конкурсу короткометражних проєктів «Короткі зустрічі» ім. Кіри Муратової

23 серпня о 16:00 на You-Tube каналі Одеської кіностудії відбудеться прем’єра Альманаху фільмів-переможців першого Конкурсу короткометражних проєктів «Короткі зустрічі» імені Кіри Муратової. Його було започатковано у 2019 році Одеською кіностудією спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, а з 2021 року він проводиться Держкіно України спільно з Одеською кіностудією. Метою Конкурсу є підтримка молодих кінематографістів.

Назва «Короткі зустрічі» вказує на метраж фільмів-конкурсантів та присвячується першій самостійній короткометражній кінокартині Кіри Муратової, яку вона створила на Одеській кіностудії, заявивши про себе як талановита режисерка.

Переможцями 2019 року стали:

1 місце – «Згасаюче світло», автор сценарію та режисер Іван Орленко

2 місце – «Бог простить», автор сценарію Марія Артеменко; режисер постановник Оганнес Хачатрян

3 місце – «Альфа», автор сценарію та режисер Олена Рубашевська.

У 2023 році Одеська кіностудія створила альманах фільмів-переможців Першого Конкурсу, аби нагадати, що мистецтво існує попри все.

Короткометражні фільми пронизані спільною воєнно-апокаліптичною тематикою, змушують задуматися про найважливіше та точно не залишать байдужими глядачів.

Запрошуємо на допрем’єрний прес показ, який відбудеться на Одеській кіностудії 23 серпня о 15:00. Альманах створено за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань кіно.