Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

24 квітня відбудеться прес-конференція на тему «Розвиток малого бізнесу в Україні. Соціальний проект #СТАРТУЙСЬОГОДНІ»

24 квітня в приміщенні ІА «Укрінформ» об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему «Розвиток малого бізнесу в Україні. Соціальний проект #СТАРТУЙСЬОГОДНІ»

Організатор: Група компаній SEOWAVE за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Учасники: Тетяна Аборонок, виконавчий директор групи компаній SEOWAVE; Максим Рибін, модератор, комерційний директор групи компаній SEOWAVE; Ярослава Корольчук, модератор, прес-секретар соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ; Лариса Микитьон – керівник і ініціатор проекту Veterano Service; Леонід Махлай, Гулий Ігор – веб-студія «Махаон»; Елліна Шнурко-Табакова, видавник ВД «СофтПрес», голова правління АПІТУ; Леонід Залозний, директор веб-студії «Ідейне рішення»; Вадим Дубровін, директор веб-студії Web-kitchen; Попов Констянтин, СЕО компанії IT-MOKO; Максим Діжечко, політичний діяч; Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики України.

До участі запрошені: представники АТО, інформаційні партнери Delo.ua, газета Хрещатик, Template Monster.

Місце проведення: ІА “Укрінформ”, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»), 1-й поверх

Коротко. Сучасний стан розвитку малого бізнесу в інтернет досить стрімко набирає обороти, тому бізнес який займається безпосередньою реалізацією таких проектів організував соціальний проект #СТАРТУЙСЬОГОДНІ. Представники напрямку IT стурбовані тим, що багато гарних ідей для бізнесу в Україні залишаються без фінансової підтримки, і перший крок в реалізації власного бізнесу досить важко втілити в реальність, тому звернулися за підтримкою до представників Київської державної адміністрації, а також представниками бізнесу для масштабування проекту і задля щоб спричинити поштовх в розвитку малого бізнесу в Україні та економічної ситуації в цілому. Група компаній SEOWAVE та партнери веб-студії: «Махаон», «Ідейне рішення», Web-kitchen та IT-MOKO готові допомагати  у вирішенні складних проблем при старті власного бізнесу в мережі інтернет в рамках соціального проекту.

Перший етап соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ стосується напрямку АТО. Ветерани та їх сім’ї, які мають бізнес-ідею, але не мають достатнього коштів, щоб розпочати свій власний бізнес в мережі інтернет –  відтепер мають унікальний шанс з допомогою проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ розпочати власну діяльність.