Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

24 липня відбудеться прес-брифінг з нагоди презентації Методичних рекомендацій з висвітлення в медіа ґендерної рівності, запобігання насильству, проявам сексизму та ґендерних стереотипів

24 липня об 11:00 в Медіацентрі Україна – Укрінформ відбудеться прес-брифінг з нагоди презентації Методичних рекомендацій з висвітлення в медіа ґендерної рівності, запобігання насильству, проявам сексизму та ґендерних стереотипів.

Організатор: Міністерство культури та інформаційної політики України.

Спікери:

  • Тарас Шевченко, Заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції; 
  • Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань ґендерної політики;
  • Ольга Герасим’юк, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; 
  • Ліза Кузьменко, Голова ГО «Жінки в медіа», членкиня Комісії з журналістської етики; 
  • Тимур Левчук, Радник з питань ґендерної рівності та соціальної інклюзії USAID Transformation Communications Activity (TCA);
  • Мілена Горячковська, Український Жіночий Фонд, координаторка проєктів.

Коротко: спікери представлять Методичні рекомендації, розроблені з метою підвищення розуміння принципів ґендерної рівності та забезпечення використання в медіа єдиних підходів та інструментів формування нульової толерантності до насильства, зокрема за ознакою статі. 

Методичні рекомендації розроблені Міністерством культури та інформаційної політики України з урахуванням пропозицій Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та у тісній співпраці з інститутами громадянського суспільства та партнерами з розвитку. Зокрема Апаратом Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, громадськими організаціями «Жінки в медіа» та «Центр демократичних реформ і медіа», Асоціацією жінок-юристів України «ЮрФем», Інформаційно-консультативним жіночим центром,міжнародною організацією – USAID Transformation Communications Activity (TCA) та за підтримки проєкту «Мережа ґендерних аналітичних центрів: посилення спроможності задля розробки передових політик, оцінки впливу, стратегічної адвокації та сфокусованих комунікацій щодо політик», що виконується Українським Жіночим Фондом за підтримки Європейського Союзу.

Довідково: Методичні рекомендації з висвітлення в медіа ґендерної рівності,
запобігання насильству, проявам сексизму та ґендерних стереотипів розроблено з метою забезпечення реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2020 р. № 1128-р та виконання Плану заходів з реалізації Концепції комунікації у сфері ґендерної рівності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 р. № 79-р.