Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

24 жовтня відбудеться прес-конференція з нагоди річниці звільнення І. Умерова та А. Чийгоза

24 жовтня 2018 року о 14:00 в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція з нагоди річниці звільнення незаконно засуджених в окупованому Криму заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза.

Під час заходу відбудеться обговорення сучасного становища політв’язнів в окупованому Криму та РФ, захисту їхніх прав та перспектив звільнення.

Адвокат Микола Полозов розповість про перебіг судових слухань проти адміністрації президента РФ щодо надання указів про помилування, необхідних для обґрунтування правового статусу звільнених І. Умерова та А. Чийгоза.

Також учасники прес-конференції розкажуть про роботу Меджлісу кримськотатарського народу, зокрема, у напрямку підготовки змін до Конституції щодо статусу АРК.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Мустафа Джемілєв, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу; Ільмі Умеров, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу; Ахтем Чийгоз, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу; Микола Полозов, адвокат.

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Акредитація ЗМІ проводиться за електронною адресою: [email protected].