Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25-26 квітня відбудуться зустрічі зі студентами м. Черкаси у рамках проекту МІП «Бранці Кремля»

25-26 квітня 2019 року у м. Черкаси відбудуться зустрічі студентів місцевих закладів освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Участь у заходах також візьме Перший заступник Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

25 квітня зустріч пройде  в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького за адресою  бул. Шевченка, 81. Початок – об 11:00. 

Перед цим, о 10:00 запланована прес-конференція для місцевих ЗМІ (Телестудія Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького). 

Також 25 квітня о 15:00 пройде зустріч в Черкаському  інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України за адресою – вул. Онопрієнка, 8. 

26 квітня відбудеться зустріч Володимира Жемчугова зі студентами Черкаського  державного технологічного університету, за адресою  бул. Шевченка, 460. Початок о 10:00.

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Наприкінці учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.