Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 березня в Одесі відбудеться презентація книги Андрія Пермякова «Залізна евакуація»

25 березня о 16.00 в Одесі на залізничному вокзалі відбудеться презентація книги Андрія Пермякова «Залізна евакуація». Книга видана за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Презентація пройде у форматі документального театру. Захід відбудеться за підтримки Управління культури Одеської міської ради. 

У презентації разом з автором книги візьмуть участь Римма Зюбіна, Зіновій Карач, Тамила Бурсова та Лариса Слобідська. Актори читатимуть задокументовані історії першоджерел, які описують воєнний і евакуаційний досвід та щоденний героїзм залізних людей української залізниці з емоціями персонажів та авторським художнім поглядом на кожну подію.

У презентації книжки також братимуть участь реальні герої, співробітники Одеської залізниці. Усім представникам бібліотек міста Одеси, присутнім на презентації, книжка буде передана безкоштовно. Добровільні внески будуть спрямовані у фонд «Залізна родина», залізничникам та їх сім’ям, постраждалим від війни.

Книжка видана «Креативною агенцією «Артіль» і Благодійним фондом «Бібліотечна Країна» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Вхід на презентацію вільний.

Контактна особа: видавець Ігор Степурін.

Тел.: +380675028092;

[email protected]