Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 грудня: Різдво у Музеї просто неба

Національний музей народної архітектури та побуту запрошує на святкування  Різдва  Христового. 

По наддніпрянських вулицях музею ходитимуть колядники, несучи від хати до хати добру звістку про народження Сина Божого. Відвідувачі зможуть приєднатися до гуртів (а їх буде чимало) та  разом з ними поколядувати, наповнити свої серця радістю і щастям, огорнути свої душі теплом і любов’ю.

Також цьогоріч відбудеться встановлення традиційного елементу – Дідуха, який символізує зв’язок поколінь, захищає оселю від злих духів, приносить у хату  затишок, злагоду, добробут. Його створив військовослужбовець  Ярослав Кучма. Висота Дідуха сягатиме 7,5 метрів, його планують внести до Національного реєстру рекордів України.

На відвідувачів також чекають етно-гурти «Королівна» і «Вогневиця», фольклорний ансамбль народної та сучасної пісні «Елегія», дівочий фольклорний  гурт «Folk Ruzha»  та гурт народної пісні «Божедари».

Адреса: Київ, Національний музей народної архітектури  та побуту України, вул. Академіка Тронька, 1. Понеділок, 25 грудня. Початок о 12.00. Акредитація ЗМІ за номером: 093-831-94-36 – Марія.

Акредитація ЗМІ

093-831-94-36 – Марія

Надіслати запит