Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 листопада в Укрінформі відбудеться презентація аналітики про розвиток медіаграмотності в Україні

25 листопада 2021 року в Укрінформі відбудеться презентація аналітичного документа «Розвиток медіаграмотності в Україні», розробленого національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики у співпраці з ОБСЄ та громадською організацією «Інтерньюз-Україна».

Документ містить аналіз актуального стану медіаграмотності в Україні, найкращі міжнародні практики з розвитку медіаграмотності у світі, а також стратегічні цілі та завдання національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр». Також звіт подає роз’яснення найактуальніших інформаційних викликів та пояснює, як навички медіаграмотності допомагають убезпечити себе та ухвалювати правильні рішення.

Під час підготовки аналітичного документа відбулося кілька раундів обговорення з представниками медіа, міжнародних та громадських організацій.

Коли: 25 листопада 2021 року о 13:00
Де: ІА «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ, 01601.

Спікери заходу:
• Тарас Шевченко – заступник міністра культури та інформаційної політики,
• Валерія Ковтун – керівниця національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр»,
• Ліана Хоровицька – керівниця проєктів з розвитку медіа Координатору проєктів ОБСЄ в Україні,
• Ольга Кравченко – аналітикиня ГО «Інтерньюз-Україна»,
• Андрій Кулаков – програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна».

Трансляція заходу буде доступна за посиланням.

Контактна особа: Вікторія Ковалів, +38 098 784 83 51, [email protected]

Увага! Для учасників пресконференції в Укрінформі обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через рамку, що дезінфікує. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході – лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів), за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.