Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 січня відбудеться пресконференція та презентація Українського павільйону на 60-й Венеційській бієнале

25 січня о 16:00 у Музеї Ханенків команда національного павільйону України на 60-й Венеційській бієнале презентуватиме проєкт «Плетіння сіток» під час пресконференції з нагоди події. 

«Плетіння сіток» — це групова виставка під кураторством Вікторії Бавикіної та Максима Горбацького, що відштовхується від практики колективного плетіння маскувальної сітки як метафори спільних горизонтальних дій. Митці та мисткині проєкту стали фасилітаторами художнього висловлювання, залучивши до участі групи та спільноти, що у тій чи іншій формі є носіями досвіду інакшості.

Тема цьогорічної Венеційської бієнале — «Іноземці скрізь» — зачіпає універсальні для суспільств світу питання про інакшість та співіснування різноманітностей. Суголосно з загальною темою виставки, проєкт українського павільйону торкнеться теми інакшості через персональні досвіди війни, еміграції та асиміляції в нових суспільствах та трансформації мови під тиском насилля.

У пресконференції візьмуть участь:

  • т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв;
  • комісар павільйону, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко;
  • кураторка павільйону Вікторія Бавикіна;
  • куратор павільйону Макс Горбацький;
  • митці — Катя Бучацька, Даніїл Ревковський і Андрій Рачинський, Андрій Достлєв та Лія Достлєва, Олександр Бурлака.

Місце проведення: Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (зала Середньовіччя), вул. Терещенківська, 15.

Для акредитації на подію необхідно заповнити форму за посиланням.