Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 травня в Україні святкуватимуть Міжнародний день Африки

25 травня у Києві проходитиме відзначення Міжнародного дня Африки в Україні. Цьогоріч святкують 58-у річницю заснування Організації Африканської Єдності, що відбулося 25 травня 1963 року в Аддис-Абебі (Ефіопія) та стало символом єднання країн Африки.

У рамках святкування Дня Африки в Україні відбудеться виставка картин та інших творів мистецтва (з 25 травня по 7 червня), а також тематичні лекції про культури країн Африки.

Розклад заходів:
• 29 травня 14:00-18:00 — знайомство із кіноіндустрією країн Африки. Показ фільмів.
• 5 червня 14:00-18:00 — знайомство із музичним мистецтвом Африки.
• 6 червня 14:00-18:00 — знайомство із африканською літературою та іншими мистецтвами. Майстер-клас гри на традиційних музичних інструментах. Мініконцерт.

Усі заходи проходитимуть у приміщенні Національного музею літератури України (вул. Б. Хмельницького, 11).

Заходи організовано громадською організацією “Африканська Рада в Україні” за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, а також Національного музею літератури України.

ГО “Африканська Рада в Україні” створена з метою захисту прав африканців та афроукраїнців в Україні, а також задля налагодження культурного діалогу між африканцями та представниками інших етнічних груп, що мешкають в Україні, запобігання проявам ксенофобії та расизму в українському суспільстві.