Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

26 березня у Музеї війни відбудеться церемонія вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок агресії рф

26 березня об 11:00 у просторі мультимедійного проєкту “Діти…” (Верхня Московська брама, вул. Лаврська, 24) відбудеться церемонія вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок російської агресії. Захід відбудеться в рамках освітньої Магістральної (не) конференції EdCamp Kyiv.

За даними Генеральної прокуратури України, станом на 22 березня 2023 року в період повномасштабного вторгнення рф обірвалося життя 464 дітей, поранено 936.

Запрошуємо всіх небайдужих ушанувати пам’ять наймолодших співгромадян, загиблих від 24 лютого 2022 р., на заході, що буде проведений Національним музеєм історії України у Другій світовій війні у просторі мультимедійного проєкту «Діти» спільно з учасниками освітньої Магістральної (не) конференції EdCamp Kyiv.

Головним спікером EdCamp-2023 став Ладо Апхазава – фіналіст десятки найкращих учителів світу міжнародного конкурсу Global Teacher Award – 2019. Сільський учитель із Гурії (Грузія) від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України розпочав благодійну акцію на підтримку українських біженців, школярів та вчителів. За його ініціативою педагоги з 39 країн зібрали 700 тис. доларів, які згодом передали польській організації, що допомагає евакуйованим дітям з України.

Пан Ладо привіз із собою понад 450 свічок, виготовлених грузинськими вчителями, які вплітали в роботу молитви за найшвидшу перемогу України в боротьбі з агресором і за душі померлих від війни дітей. Цей потужний символ підтримки освітить Верхню Московську браму в пам’ять про загиблих українських хлопчиків та дівчаток.