Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

26 лютого у Києві пройде Форум “Age of Crimea” (Час Криму)

26 лютого 2020 року у Києві відбудеться Форум  “Age of Crimea” (Час Криму), присвячений Дню кримського спротиву російській окупації.

Світ назавжди змінився після зими 2014 року. Збройний конфлікт, який відбувається на території України має глобальний вимір. І йде він від Сирії і Африки до США, Британії і Середземномор’я. Але почалося це все в лютому 2014 року в Криму – зі зміни прапорів. І закінчиться ця війна лише тоді, коли прапори на півострові знову зміняться на українські.

В рамках форуму до обговорення буде запропоновано широке коло питань: від порушень прав людини та стану дотримання прав корінного народу,  сучасної політики тотальної російської пропаганди на півострові до викликів, пов’язаних із безпекою в Чорноморському регіоні. 

До участі запрошуються представники дипломатичних установ, органів державної влади, народні депутати України, експерти громадських і міжнародних організацій та журналісти.

Програма, спікери та місце проведення будуть опубліковані згодом.

Попередня реєстрація для участі у Форумі за посиланням.

Організатор: Міністерство культури, молоді та спорту України

Контактна особа: радниця міністра культури, молоді та спорту України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тимчасово окупованих територіях Олександра Дворецька, +380987411417, [email protected]