Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

26 листопада відбудеться прес-конференція з нагоди запуску інформаційної кампанії “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці”

26 листопада 2020 року о 13:30 в УНІА “Укрінформ” розпочнеться прес-конференція з нагоди запуску інформаційної кампанії “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці”.

Спікери: 

  • Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України 

  • Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України.

  • Володимир Шейгус,  виконавчий директор ІСАР “Єднання” 

  • Олеся Холопік, директорка Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) 

  • Світлана Конончук, виконавча директорка Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД) 

Адреса “Укрінформу”: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Трансляція відбуватиметься на офіційній сторінці “Укрінформ” на платформі YouTube. 

Якщо у вас виникли додаткові запитання, прохання звертатися до Валерії Дідик, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ, [email protected].

Довідково. 26 листопада 2020 року в Україні стартує інформаційна кампанія МКІП та “Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України”, яка продемонструє успіхи великої кількості проєктів організацій громадянського суспільства (ОГС), втілених у життя разом із органами виконавчої влади. 

Проєкт “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Мета проєкту – покращити середовище діяльності громадянського суспільства та зміцнити інституційні спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору.