Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

27-28 березня відбудуться зустрічі зі студентами Рівненщини у рамках проекту МІП «Бранці Кремля»

27-28 березня 2019 року у м. Рівне та м. Острог відбудуться зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим. Участь у заходах також візьме державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

27 березня зустріч пройде у Національному університеті «Острозька академія». Початок – о 10:30, актова зала (м. Острог, вул. Семінарська, 2).

28 березня В. Жемчугов зустрінеться зі студентами Рівненського державного гуманітарного університету. Початок – о 11:00, актова зала (вул. Пластова, 31). Перед цим, о 10:00 запланована прес-конференція для місцевих ЗМІ (аудиторія 409).

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.