Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

27 липня відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю для відродження Національного музею народної архітектури та побуту України

27 липня 2021 року відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством культури та інформаційної політики України, холдингом МХП та Національним музеєм народної архітектури та побуту України щодо консолідації зусиль для відродження Національного музею народної архітектури та побуту України.

Організатор: Міністерство культури та інформаційної політики України.

Учасники: Олександр Ткаченко – Міністр культури та інформаційної політики України; Юрій Косюк – Голова правління МХП;  Оксана Повякель –  директор Національного музею народної архітектури та побуту України у Пирогові.

Коротко про подію:
З метою збереження унікального національного надбання, розвитку та сприяння становленню туризму, відпочинку, освіти та саморозвитку, національно-патріотичної ідеї Національного музею народної архітектури та побуту України сторони підпишуть Меморандум про співпрацю.

Меморандум визначить наміри, принципи й напрямки співпраці з питань культурного, туристичного, наукового, освітнього, інфраструктурного розвитку музею, метою якого є співробітництво та обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень.

Захід проходитиме з дотриманням усіх карантинних вимог, тому кількість місць обмежена. Місце проведення та інші деталі сповістимо після підтвердження акредитації. Рішення про підтвердження  буде надіслано на електронну пошту.

Акредитація триває до  13-00 26 липня за формою: