Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

28 жовтня Україна, Литва, Польща та Велика Британія спільно презентують в ООН найкращі практики боротьби з дезінформацією

28 жовтня постійні представництва при ООН України, Литви, Польщі та Великої Британії проведуть онлайн-захід «Креативні шляхи посилення стійкості до дезінформації та неправдивих відомостей в буремні часи».

Захід проводиться як спільна ініціатива країн Люблінського трикутника та Великої Британії.

Презентація найкращих практик боротьби з дезінформацією відбудеться в межах Глобального тижня медіаграмотності, який минулоріч був заснований резолюцією Генеральної Асамблеї ООН за співавторства України.

Україна та її партнери ініціюють обговорення в ООН шляхів посилення боротьби з дезінформацією вже другий рік поспіль, враховуючи набутий досвід в контексті успішної протидії інформаційній війні Росії.

Із вступним словом до учасників звернеться перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова. Запрошені експерти із чотирьох країн представлять свої творчі проекти та ідеї, спрямовані на підвищення медіаграмотності з особливим акцентом на темі посилення стійкості до дезінформації та неправдивих відомостей в суспільствах.

Український досвід представить керівниця проєкту «Filter.National» Валерія Ковтун, яка зробить презентацію на тему: «Медіаграмотність для молоді: як Filter розвінчує історичні міфи та пояснює тактику дезінформації в TikTok».

Початок заходу о 15.45 за київським часом. Мова – англійська.

Реєстрація для участі за посиланням https://bit.ly/3TWKIeD

Трансляція заходу здійснюватиметься на Facebook-сторінках МЗС та Постійного представництва України при ООН:

https://www.facebook.com/UkraineMFA

https://www.facebook.com/UKRinUN