Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

29 березня МІП відзвітує про реалізовані проекти у сфері міжнародної комунікації

29 березня 2018 року об 11 годині в прес-центрі інформаційної агенції «Укрінформ» відбудеться прес-конференція з нагоди презентації в Японії двох проектів Міністерства інформаційної політики України – короткометражної стрічки «Дякую» та виставки картин українських військових у стилі манґа.

Під час заходу МІП розповість про перспективи реалізації проектів у сфері міжнародної комунікації в 2018 році.

Учасники: Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Анатолій Соловей, начальник Управління публічної дипломатії Міністерства закордонних справ України; Дайсуке Мінаміно, Перший секретар, керівник політичного відділу Посольства Японії в Україні; Марина Соботюк, радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Короткометражна стрічка «Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

У жовтні 2017 року на запрошення Міністерства інформаційної політики до України приїздила художниця Нацуме з Японії та привозила свої роботи із зображеннями українських військових в японському стилі манґа. Починаючи з 14 березня картини постійно експонуються у Посольстві України в Японії.

Акредитація ЗМІ електронною поштою за адресою: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

Контактний телефон: (044) 200-41-23.

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.