Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

29 вересня: Стартує стажування талановитої молоді діаспори і України у стінах ВР та центральних ЗМІ …

29 вересня об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему: «Стартує стажування талановитої молоді діаспори і України у стінах ВР та центральних ЗМІ з 14 по 22 листопада 2017 року. Умови та як взяти участь» (Зала 1).

Організатори: Міністерство інформаційної політики України; Міністерство молоді та спорту України; МФДО «Співпраця: Україна-діаспора»; ГС «Промінь Україна».

Учасники: Артем Біденко – державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Мирослав Гончак – президент СКУМО  (скайпом); Олександр Ярема – заступник міністра молоді і спорту України; Дмитро Лубінець – голова МФО «Співпраця: Україна-діаспора»; Ганна Крисюк – радник президента СКУМО, координатор міжнародних проектів і проекту стажування молоді у ВР та ЗМІ України. 

Коротко. Проект має на меті налагодження тісного інформаційно-комунікаційного зв’язку молоді української діаспори з громадським та суспільно-політичним життям України шляхом проведення стажування  молоді діаспори та місцевої в українському парламенті, АП, Кабміні та центральних засобах масової інформації.

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2308648-ukrainskij-parlament-onovluetsa-u-radi-rozpocinaetsa-stazuvanna-molodi-miscevoi-ta-z-diaspori.html