Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

30 грудня у Музеї війни презентують виставку «Обережно! Руzzкій мір»

Сьогодні, 30 грудня, о 14:00 Національний музей історії України у Другій світовій війні презентує виставковий проєкт «Обережно! Руzzкій мір» – масив російської пропаганди з деокупованого міста Херсон. Експозицію розміщено у просторі Нижньої Московської брами ХVІІІ ст. Печерської фортеці.

Музейна фондова колекція стрімко поповнюється. Уже в перші дні після визволення обласного центру все це зібрав і задокументував генеральний директор Музею Юрій Савчук.

До Музею прибули стоси пропагандистської друкованої продукції, матеріали з маркуванням «Зроблено в Китаї», чимало російських прапорів, фейкових видань зі спотвореними обличчями «українців» на обкладинці, «релігійних» агіток, прапорів «Херсонської республіки», що моторошно органічно поєднують символіку царської імперії та радянщину, інші незаперечні свідчення тотальної продуманості й глобальної підготовки російської ідеологічної машини.

Отже, вашій увазі пропонуємо розповідь про російську пропаганду та її особливості в м. Херсон, про цінності, концепції та ідеологічні спрямування «руzzкого міра». Брехня, фейки, маніпуляції, дезінформація, псевдонаративи й тотальна ворожість до всього українського… Це свідчення підривної діяльності кремлівського режиму проти українського народу та його держави.

Автор ідеї, куратор: Юрій Савчук

Художники: Антон Логов, Анна Войтович

Проєкт реалізовано за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок.

Партнер проекту – Нова пошта, завдяки підтримці й допомозі якого днями унікальний вантаж було доправлено до Києва.

Контакти організаторів:

Тел. (097) 168 86 57 Жанна Очеретяна – акредитація ЗМІ

e-mail: [email protected]