Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

30 квітня об 11:30 відбудеться Старт спільного інформаційного проекту Укрінформу та Медіа Центру Україна – об’єднання зусиль з Урядом України

30 квітня об 11:30 відбудеться Старт спільного інформаційного проекту Укрінформу та Медіа Центру Україна – об’єднання зусиль з Урядом України. Запуск оновленої медійної платформи.

Організатори: Укрінформ, Медіа Центр Україна.

Спікери: Олександр Ткаченко – міністр культури та інформаційної політики; Олександр Харченко – генеральний директор Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»; Аліна Фролова – представник Медіа Центру Україна; Андрій Шевченко – представник Медіа Центру Україна.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) – онлайн (Zoom)

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1) та онлайн через ZOOM.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

Акредитація триватиме до 11:00 30 квітня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання, після чого буде надано доступ до посилання на захід в Zoom.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.