Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

30 вересня Київська опера до Міжнародного дня музики представить гала-концерт «Музи не мовчать!»

30 вересня о 18.00 у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбудеться грандіозний гала–концерт, присвячений Міжнародному дню музики.  

Невипадково ця подія має назву «Музи не мовчать!». Попри війну театр не припиняє працювати і популяризувати українську та світову музику.

Програма гала–концерту складена таким чином, щоб глядач мав можливість почути справжні «перлини» оперної, співаної та інструментальної музики за один вечір і в одному місці. Умовно це буде три блоки: наша академічна музика –  від Миколи Лисенка до Михайла Вериківського, світова класика – від Вольфганга Амадея Моцарта до Шарля Гуно і Джакомо Пуччіні та українські романси Олександра Білаша, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Стецюна та Валентина Сильвестрова. 

Усі твори будуть виконуватися виключно українською мовою і навіть «вічна музика» звучатиме в перекладі на українську.  

У концерті візьмуть участь провідні солісти Київської опери: Андрій Гонюков, Ольга Фомічова, Олександр Киреєв, Дмитро Фощанка, Гліб Іванов, Сергій Макієнко, Анна Зарецька, Роман Лещов, Микита Олійник, Вікторія Осадчук, Анастасія Поліщук, Ганна Твердова, Ганна Шевченкo, Владислав Фоміних, хор та симфонічний оркестр театру. 

Диригенти – Володимир Кожухар, Сергій Голубничий, Євген Воронко.

Хормейстер – Анжела Масленнікова. 

Режисер – Віталій Пальчиков.

Директор-художній керівник Київської опери – Петро Качанов. 

Адреса театру: вул. Межигірська, 2 (ст. м.  «Контрактова площа»)