Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

4 лютого відбудеться презентація пакетів ініціатив міст Маріуполя та Славутича

4 лютого о 12:00 відбудеться презентація пакетів ініціатив міст, що стали переможцями грантової програми Українського культурного фонду «Культурні столиці України» – Маріуполя та Славутича (Зала 1).

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Український культурний фонд.

Спікери: Олександр Ткаченко – Міністр культури та інформаційної політики України; Юлія Федів – виконавча директорка Українського культурного фонду; Вадим Бойченко – міський голова Маріуполя; Юрій Фомічев – міський голова Славутича.

Коротко. У 2019 році УКФ започаткував програму, яка покликана стимулювати почуття приналежності членів територіальних громад до їх спільного культурного простору, сприяти розвитку культурного туризму та підтримці місцевих культурних ініціатив. Також ця конкурсна програма відкриває можливість для українських міст встановлювати партнерство з Європейськими культурними столицями та у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи.

Першими переможцями програми стали Маріуполь, що здобув статус «Велика культурна столиця», та Славутич, що отримав статус «Мала культурна столиця». Міста мали реалізовувати свої проєкти протягом 2020 року, але через епідемію коронавірусної хвороби COVID-19 УКФ ухвалив рішення про перенесення всіх заходів на 2021 рік.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.