Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 лютого відбудеться Всеукраїнський відкритий майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого Інтернету»

5 лютого 2019 року до Дня безпечного Інтернету з 16:00 до 17:30 в прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького 8/16, 1 поверх) відбудеться Всеукраїнський відкритий майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого Інтернету».

Захід проводить Міністерство інформаційної політики України спільно з Google Україна для педагогів шкіл та закладів вищої освіти.

Тренер майстер-класу Антоніна Букач, сертифікований тренер Google for Education, зосередить увагу на безпеці онлайн та доступних інструментах інформаційної безпеки Google.

Під час Всеукраїнського майстер-класу на сторінці «Укрінформу» буде забезпечено онлайн-трансляцію, і тому всі охочі зможуть дистанційно долучитися до заходу. Глядачі, які успішно пройдуть онлайн або офлайн навчання, отримають сертифікат.

Для виконання практичних завдань учасникам заходу рекомендується мати із собою гаджети (ноутбук або смартфон, або планшет).

Зареєструватися на захід можна за посиланням: https://goo.gl/6rfMz8.

Кількість місць обмежена.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся до співорганізатора заходу – Віталія Салтикова (контактна інформація: тел. +380663480072, email: [email protected]).