Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 липня відбудеться прес-конференція «Просування України в світі на прикладі стрічки «Дякую»

5 липня 2018 року о 10:00 у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему «Просування України в світі на прикладі стрічки «Дякую».

Учасники: Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Марина Соботюк, радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації; Дзен Євстігнейкін, режисер стрічки «Дякую».

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Акредитація ЗМІ за  електронною адресою [email protected]  або за тел: (044) 200-41-23.

Коротко. Стрічка «Дякую» розповідає про пригоди японського професора, який заблукав в Україні, проте отримав багато позитивних вражень від своєї подорожі. Стрічка показує Україну як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Фільм на замовлення Міністерства інформаційної політики України зняла Best Friends Film.

14 березня 2018 року стрічку презентували у Посольстві України в Японії. Ексклюзивні покази відбулися у Харкові, Острозі та Львові.

У квітні «Дякую» виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Окрім того, «Дякую» посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок – Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).

18 травня до Дня Європи Студентська рада при МІП презентувала стрічку в 8 вищих навчальних закладах по всій території України.

2 червня відбувся спеціальний показ «Дякую» на Поштовій площі у Києві в рамках 47-го міжнародного кінофестивалю «Молодість».

20 червня показ короткометражного фільму «Дякую» відбувся в Палаці Незалежності Португалії у Лісабоні.

22 червня стрічку показали в рамках II Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» в Кам’янці-Подільському. «Дякую» отримала на фестивалі приз глядацьких симпатій як «найкращий професійний фільм».