Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 листопада відбудеться Форум Культура 2.0.

5 листопада 2020 року о 10-00 за участі заступниці міністра культури та інформаційної політики України Петасюк Лариси Володимирівни відбудеться Форум Культура 2.0. Майстерня Міста Рівне.

Від початку березня 2020 року культурні та креативні індустрії України знаходяться в ситуації пошуку антикризових інструментів для роботи з ризиками та отримання стійкості власних ініціатив, проєктів та інституцій в умовах кризи.

Мова йтиме про кращі практики Рівненських інституцій та успішні кейси міст і проєктів в часи кризи, які являються місцями тяжіння культури зі сміливими рішеннями та шаленою енергетикою. Це Дикий Театр, Київ, Одеський Художній Музей та Одеса загалом. Stay Tuned!

Організатори: Культура 2.0, House of Europe.

Учасники: Петасюк Лариса Володимирівна – заступниця міністра культури та інформаційної політики України; Тетяна Маркова – Департамент культури та туризму Одеської міської ради; Тарас Максименко – управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому; Олена Хмельник, Олеся Гощук – Агенція сталого Розвитку Міста; Лена Шульга – ГО “Джазовий клуб “ДжЕм”; Ярослава Кравченко;Леонід Кічатий; Ольга Постнікова;  Олександра Ковальчук.

Захід пройде онлайн у соціальній мережі «Фейсбук». Посилання на онлайн захід тут.