Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 серпня о 13:00 заступник Міністра Тетяна Попова візьме участь у прес-конференції «Що змушує російських журналістів шукати притулку в Україні…"

5 серпня 2015 року в ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему: «Що змушує російських журналістів шукати притулку в Україні. Розповіді про маніпуляції в російських ЗМІ щодо висвітлення кризи на Сході України”.

 Журналістка «Громадського телебачення Донбасу» Ксенія Чайка розповість колегам-журналістам про схеми викривлення реальності на російському телебаченні, які побачила зсередини і через власне непогодження з методами, які використовуються в російських медіа щодо висвітлення перебігу подій на Донбасі, була вимушена покинути Москву та обрала роботу в незалежному регіональному медіа «Громадське ТБ Донбасу».  

 Крістіан Жерегі, режисер, воєнний кореспондент, розповість, чому вирішив відмовитися від російського громадянства заради українського.

 Тетяна Попова, заступник Міністра інформаційної політики України, розповість про підтримку іноземних журналістів, особливості перебування в Україні та можливості щодо надання громадянства.