Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 ВЕРЕСНЯ: «Брутальний напад на церкви і приміщення Кримської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату в Сімферополі …

5 вересня о 10.00 відбудеться прес-конференція на тему: «Брутальний напад на церкви і приміщення Кримської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату в Сімферополі та вимоги громадських організацій кримчан про запровадження персональних санкцій до представників окупаційної адміністрації – порушників прав віруючих» (Зала 2). 

Організатор: Міністерство інформаційної політики України. 

Учасники: Юлія Каздобіна – радник міністра інформаційної політики України; Андрій Щекун – представник ГО «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», директор Національного газетно-журнального видавництва; Андрій Іванець – член Правління ГО «Союз вимушених переселенців, координатор ГО «Таврійська гуманітарна платформа». 

Коротко. 31 серпня 2017 року представники держави-агресора здійснили напад на головний храм святих рівноапостольних Володимира та Ольги, храм Христа Спасителя та робочі приміщення Кримської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату в Сімферополі. Працівники силових структур окупаційної адміністрації незаконно заблокували будівлю, де вони розташовані, зламали замки, по-блюзнірськи проникли у храми, зокрема у вівтарну їх частину, та викрали чимало церковного майна. До того ж вони напали на архієпископа Сімферопольського та Кримського Климента та завдали йому тілесні ушкодження. Цей кричущий випадок став черговим проявом політики окупантів, спрямованої на витіснення з тимчасово окупованої території громад УПЦ КП та психологічний тиск на всю громаду етнічних українців Криму. Такі дії є брутальним порушенням фундаментальних прав і свобод громадян України та міжнародних норм. Громадські організації кримчан провели роботу з виявлення осіб окупаційної адміністрації, які вчиняли ці незаконні дії. Їх прізвища будуть озвучені на прес-конференції. Громадськість переконана, що до цих осіб мають бути застосовані персональні санкції з боку міжнародного співтовариства, а правоохоронні органи України мають притягнути їх до відповідальності.

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.