Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

6 грудня у Львові відкриється Форум «Музей української перемоги»

6 грудня у Львові відбудеться відкриття виставки зацифрованої спадщини, в рамках якої буде проведений Форум «Музей української перемоги», присвячений збереженню культурної та історичної спадщини.

В рамках Форуму запланована презентація Музею української перемоги, ряд панельних дискусій щодо збереження культурної та історичної спадщини, сканування під час війни, зміст майбутнього. Також пройде нетворкінг та перегляд документальних фільмів.

У дискусіях братимуть участь представники влади, наукових та бізнес кіл, сканувальники, журналісти та волонтери.

Заступниця Міністра культури та інформаційної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасія Бондар візьме участь у панельній дискусії «Кращі практики ЄС-Україна. Як ми можемо вчитися один в одного».

Запрошуємо учасників та журналістів зареєструватися, щоб отримати запрошення. Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму (окремо на кожного учасника).

Виставка триватиме: з 6 по 20 грудня 2022 року. Реєстрація триває до 17.00 5 грудня 2022 року. Посилання на подію у Фейсбуці.

Виставка зацифрованої спадщини  «Музей української перемоги відбудеться у Меморіальному музеї тоталітарних режимів «Територія Терору».

Проєкт «Музей української Перемоги» реалізується громадською організацією Піксельовані реальності за підтримки Фонду ООН SDG (FFUN SDG), Європейського культурного Фонду та Istituto Italiano di Cultura Kyiv. Захід проводиться за підтримки Музею «Територія терору» та Палацу культури ім. Гната Хоткевича.