Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

6 вересня відбудеться прес-конференція «Твоя Країна fest в Ізмаїлі, Генічеську та Маріуполі. Підсумки першого етапу фестивалю»

6 вересня 2018 року об 11:00 в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему «Твоя Країна fest в Ізмаїлі, Генічеську та Маріуполі. Підсумки першого етапу фестивалю».

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Сергій Фоменко (Фома), лідер гурту «Мандри»; Марія Бурмака, Народна артистка України; Олена Грозовська, лідер гурту GrozovSka Band; Марина Соботюк, радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації; Олександр Максимчук, мистецька агенція «Інтерколор».

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Коротко. У День Незалежності, 24 серпня 2018 року, у прифронтовому Маріуполі (Донецька область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбувся фестиваль української музики “Твоя Країна fest”.

Тисячі людей прийшли на Площу Свободи послухати українські пісні у виконанні гуртів “Мандри”, “Антитіла”, “Тартак”, GrozovSka Band, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre.

11 серпня фестиваль пройшов у Ізмаїлі, на кордоні з Румунією, 18 серпня – у Генічеську, неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом.

Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.

8 вересня фестиваль приїде у Конотоп (Сумська область, кордон з Росією), 15 вересня – в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).