Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

6 ВЕРЕСНЯ: Презентація проекту “Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві”

6 вересня о 10.00 відбудеться презентація проекту “Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві” (Зала  1).

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Артем Біденко – державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Олена Старанчук, Олег Грищенко – співкуратори Клубу ілюстраторів Pictoric, організатори проекту.

Коротко. Проект включає виставку плакатів від художників на тему медіаграмотності, що запланована на 11 вересня вздовж бульвару Гавела. На стендах уздовж бульвару розмістяться 60 робіт українських художників із Клубу ілюстраторів  Pictoric, у яких розкрито теми цензури, пропаганди, свободи слова, фейкових новин, інформаційної війни, критичного аналізу медіа-повідомлень, зв’язку влади із медіа, соціальних мереж і суспільного телебачення. Друга частина проекту – презентація книги з роботами художників і статтями журналістів на тему медіаграмотності. Її вихід анонсують на відкритті виставки.

Довідково. Цей проект з медіаграмотності здійснює   Клуб ілюстраторів Pictoric за підтримки Міністерства закордонних справ Чехії (в рамках Transition Promotion Program) та Міністерства інформаційної політики України.

 

 

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.