Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

8 лютого відбудеться пресконференція з нагоди підписання Меморандуму про розвиток відвідування території зони відчуження

8 лютого о 14:00 відбудеться пресконференція з нагоди підписання Меморандуму про розвиток відвідування території зони відчуження (Зала 1).

Організатор: Міністерство культури та інформаційної політики України.

Учасники: Олександр Ткаченко – Міністр культури та інформаційної політики України; Роман Абрамовський – Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України; Мар’яна Олеськів – голова Державного агентства розвитку туризму України; Андрій Пляцко – т .в. о. голови Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Коротко. Підписання Меморандуму про співпрацю з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку відвідування території зони відчуження між Міністерством культури та інформаційної політики, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів, Державним агентством розвитку туризму та Державним агентством з управління зоною відчуження.

Меморандум має сприяти розвитку туристичної привабливості Чорнобильської зони та перетворенню її в туристичний магніт України. Він дасть можливість відвідувачам познайомитися з культурною спадщиною Київського Полісся та природнім різноманіттям краю. Це має стимулювати відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також Меморандум стане поштовхом для суспільного обговорення трагедії на національному та міжнародному рівнях.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку.

Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32.