Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

9 серпня – «Кримський вечір»

1

9 серпня, в Міжнародний день корінних народів світу, в America House за участі Першого заступника Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарової відбудеться урочистий захід – «Qırım akşami» (Crimean evening/Кримський вечір), організований Міністерством інформаційної політики України, Меджлісом кримськотатарського народу та America House.

«Qırım akşami» – це культурна подія в рамках реалізації проекту публічної дипломатії кримських татар, який реалізується МІП.

Окрім концерту кримськотатарських пісень і танців, до уваги гостей буде запропоновано виставку про етногенез, історію та культуру кримськотатарського народу (англійською мовою), яка була підготовлена Естонським інститутом з прав людини, Міністерством інформаційної політики України, Кримськотатарським Ресурсним Центром за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії. МІП запрошує представників всіх дипломатичних установ, які працюють в Україні, познайомитися з культурою корінного народу України, який на разі живе в умовах окупації. Ця виставка організовується за підтримки ГО “Алем” та за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва у Києві”.

Окрім цього, відвідувачи зможуть побачити сучасні роботи Заслуженого художника України Мамута Чурлу та майстра картин з батіку Ельміри Сейт-Аметової. 

Акредитація представників ЗМІ за номером телефону: 097 2727090