Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

9 травня відбудеться брифінг «Незаконне використання державного майна Українським товариством охорони памʼяток історії та культури»

9 травня об 11.00 в Медіацентрі Україна – Укрінформ відбудеться брифінг на тему «Незаконне використання державного майна Українським товариством охорони памʼяток історії та культури». 

Спікери:

  • Оксана Повякель – генеральний директор Національного музею народної архітектури та побуту України;
  • Артем Палієнко – перший заступник генерального директора Національного музею народної архітектури та побуту України;
  • Денис Любаренко – керівник юридичної служби Національного музею народної архітектури та побуту України.

Нагадаємо, раніше Українському товариству охорони пам’яток історії та культури (УТОПІК) передали у безоплатне користування корпус № 19 музейного об’єднання «Києво-Печерський державний історико-культурний заповідник» для розміщення там фондів Національного музею народної архітектури та побуту України. 

Однак, наразі органом управління Національного музею народної архітектури та побуту України визначено МКІП, а не УТОПІК. Цілком логічно, що музей має укласти договір оренди державного нерухомого майна між Національним музеєм народної архітектури та побуту України та Регіональним відділенням Фонду державного майна України по місту Києву. Приміщення використовуватимуть для розміщення та експонування фондових експонатів музею. 

Всі ці дії спрямовані на впорядкування використання державного майна та запобігання незаконній оренді приміщень, які належать державі. 21 квітня Уряд вже ухвалив постанову, спрямовану на впорядкування питання оренди приміщень та майна Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» за пропозицією МКІП. 

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Журналісти зможуть поставити питання.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Медіацентру Україна-Укрінформ

Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.